| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Co dělat, když se dítě v noci budí

Tenhle článek psal přinejmenším pomatenec!
Většinou na hlavní stránku rodiny nechodím, ale byla jsem upozorněna na to přečíst si tenhle článek... Mám doma taky téměř jedenáctiměsíčního "nespavce" ale patřím k těm šťastným co jim to "vyhovuje".... ne že bych se někdy nerada vyspala, ale nechat Báru řvát by mě v životě nenapadlo. Četla jsem ten článek pozorně a několik myšlenek mi doslova vyrazilo dech a napumpovalo do žil averzi vůdči autorce článku....
Cituji: "O odstavení má rozhodnout matka a ne kojenec"????? Ve kterém století tu žijem????
"dítě má spát samo, pokud nemáte jinou ložnici spěte v obýváku" To si snad děláte srandu ne??? Celý článek je o tom jak se v noci VYSPAT a vy mě vyženete na nepohodlný gauč do obýváku aby se "vyspala"?????
"upozorněte sousedy"??? No ještěže žádný sousedy nemám.... to by bylo žůžo zaklepat "vedle u Nováků".. promiňte paní Nováková, naše Barčí bude teď tři týdny v noci řvát, tak si kupte špunty do uší.... No to snad není možný..
Že se nebudí v noci hlady? No možná ne, ale může mít žízeň! Pokud je po mě, tak žízeň má. Já chodím v noci nejméně dvakrát pít! A to že se probouzí zlým snem? To asi ano, když z ničehonic uprostřed noci dostane hysterický záchvat a nejde utišit ani houpáním ani kojením.... A co vy? Jak by vám bylo probudit se uprostřed noci zlým snem do naprosté tmy a být SÁM a bát se?! Jediné čím na sebe může upozornit je právě pláč! Pokud je jí dobře a nemá zlé sny vzbudí se v průměru 2x za noc, to se snad dá přežít ne?

Děkuju nechci učit své dítě "regulovanému pláči"

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.