| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Co dělat, když se dítě v noci budí

No, první dojem jsem z článku měla opravdu velice rozpačitý.... myslela jsem, že mi článek bude přínosem, ale tento názor se mi zá mi oprvdu nic nepřinesl...
Každé dítě je jiné, ano... moje první dcera spí od 1/2 roka celé noci. Jak bychom řešili její případný pláč, kdybychom se rozhodli pro "progamovaný" to tedy netuším, neb jsme bydleli v garsonce... že bychom byli spali v koupelně?
inu, druhá dcera je od malička "plačtivé dítě" plakala témeř ve dne v noci... i kdybych byla chtěla, nemohla bych ji "programovat" už právě kvůli zmíněným sousedům, které má zřejmě autorka velice toleranní, leč my nikoli... i tak jsem si vyslechla komentáře, tekže jsem posléze při každé dceřině "zakňourání" v noci střelhbitě vyskočila a chovala a chovala až nakonec prostě skončila v naší posteli... dodnes jsou jí témeř 3 roky. ji uspávám tak, že ležím vedle ní na válendě, čtu pohádku a čekám až usne... v noci se budí 2x - 3x. Chce pít.... taky jsem jako dítě i v dospělosti v noci
pila. to až jako nevyspalá matka spím v jak dub a nějaký pitím se nezdržuju.

jak tu někdo napsal , ať si každý z článku vybere co jeho jest, ale ani já bych své děti nenechala v noci "vyřvávat" a tím je programovala... Můj manžel dodnes s hrůzou vzpománá na to, jak byli s bráchou zavření v noci v pokoji, kde byla opravdu tma jak v ranci, ani světýlko, pouliní osvětlení bylo na druhé straně a dodnes přiznává, že usínal a budil se strachm z té hrozné tmy... a jako větší si brečel do peřiny... jejich máma je tam prostě nechala "řvi - neřvi" a namža dodnes nesnese mít třeba zatažené žaluzie v noci... no, snese, ale líp se mu spí, když do místnosti přece jen jde světlo... NEMYSLÍTE, ŽE TO JE DRUH FOBIE VYPĚSTOVANÉ PROGRAMOVÁNÍM....?????????

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.