| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Co dělat, když se dítě v noci budí

Álo, co na to říct? To že se mi to jak se manipuluje s nevinným tvorem nelíbí, tak to mám ignorovat??? Budiž, jestli je pro tebe důležité vychrnět se do růžova, tak jo, nech své dítě vyřvat do aleluja.... Já tenhle postoj prostě nechápu a neuznávám. Není to o tom jestli má nebo nemá někdo víc nebo míň rád své dítě.

Já jen zastávám názor a jak vidno nejsem zdaleka sama, že nechávat své dítě vyřvat tak dloho dokud se "nenaučí" spát celou noc je víc než barbarství. Jo někdo má hold kliku, že jeho děti spí celou noc, někdo má kliku, že nechá dítě jednou řvát (na což já bych neměla nervy) a pak spí celou noc a někdo tu kliku nemá a pak jsou lidi jako já, kterým nestojí za to zkoušet to protože to považují za týrání. Jednou je ten tvor kus mého já a tak ho prostě nenechám v nepohodě. Naprosto to nepovažuju za zlozvyk. Já když se v noci vzbudím a je mi úzko, tak se taky přitulím k manželovi, nebo ho třeba jen pohladím, chytím za ruku... ujistím se že je se mnou. A to dítě které je ve své postýlce "samo" nemá šanci a proto mámu volá pláčem. Je to naprosto přirozená věc. Absolvovaly to miliardy maminek před námi a tak nevím proč bychom to neměli absolvovat my. Jednou jsme sakra MÁMY tak se tak máme chovat....

A teorie o vydírání dítěte pláčem? Taky dobrý... ale zamysleli jste se někdy nad tím, že když nemá to dítě PROČ vydírat, že nevydírá??? Bára to taky párkrát zkusila, ale prostě to nedělá! A víte proč? No protože si může být jistá, že až jí bude opravdu OUVEJ, tak já přijdu a má ve mě oporu... ale jak si může být jistý miminko který necháte uprostřed noci řvát a bát se? Ach jo....

To je stejný jako trápit kojence hlady jen proto aby se dodržel tříhodinový interval mezi kojeníma kvůli "doktorskejm tabulkám" a vlastnímu pohodlí aby si maminka mohla v mezičase skočit na kosmetiku nechat upravit nehtíky... ale to je jiná kapitola to sem nepatří....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.