| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem rodila nerodila

Ahoj Blani
V těhotenství jsem měla časté tvrdnutí břicha,brala jsem magnézko,pak jsem přenášela a 10.den po termínu jsem šla na vyvolání porodu.Každý kdo šel na vyvolání odrodil většinou druhý den po přijetí.Já jsem musela mít zase privilegium :-( Druhý den byl svátek,bylo tam málo doktorů,tak se to báli rozjet naplno,další den už to tedy mělo propuknout,kontrakce se ještě daly zvládat,píchli mi plodovku,ale za 9 hodin jsem se otevřela jen na 3cm,tak mi to přes noc utlumili,další den jsme začali hned ráno v 6:30, do poledne jsem to ještě zvládala,ale pak už to byl fakt masakr -stále otevřená na slabé4cm,nemohla jsem už ani prodýchávat,nechala jsem si píchnout epidurál - to byla úleva!!! Po 2 hodinách bezbolestných kontrakcí se to začalo zhoršovat,malé se po každé kontrakci ztrácely ozvy,jenže zrovna další 2 maminy byly k porodu ... doktoři fakt nestíhali ...stabilizovali nás. Po dalších cca2 hodinách kontrakce znovu udeřily,malá byla v poho,já se Zázračně otevřela na 7cm!!!!Tak jsme čekali kdy to konečně nastane,Trvalo to jěště další 3 hoďky a já byla na 10cm,mohla jsem zatlačit, jenže ouha! Malé zase slábly ozvy,takže honem na sál! TAKOVÁ MAKAČKA ÚPLNÉ NA NIC!!!
Měla jsem píchlý ten epidurál,tak jsem mohla být při vědomí...aspoň to.Manžel byl celou tu dobu a nakonec i u císaře se mnou,na sále mě držel za ruku...ani se nesložil:-) a Natálku jsem viděla hned na sále...i když to nebylo tak jak jsem si vysnila. No fakt zážitek na celý život. A proto taky pořád přemítám kde se stala chyba,cítím se taky trochu ochuzená,ale největší odměnou za to všechno je pro mně moje beruška Natálka.
Buďte hlavně zdraví a neboj nejsi sama

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.