| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Co dělat, když se dítě v noci budí

MirkoEyrová, věřím dětem, že se v noci bojí /některé/. Můj starší syn /taky 7 let/ se nebojí, ale někdy v noci ke mně hupsne do postele s tím, že u něj v pokoji někdo je a on se bojí. Nevyháním ho. Takže on spí podle nálady - někdy u sebe, někdy u nás v ložnici.
Mladší syn občas přijde za mnou do pracovny, že se bojí, že je v pokoji nějaký pán a vypadá jako bubák. Zajímavé je, že v ložnici, kam dopadá z venku světlo /se zataženými závěsy se bojí spát/, bubáka vidí a dobrovolně za mnou jde v naprostě tmě přes půl domu - sám.
Náš dům je starší a hlavně v noci jsou slyšet různé zvuky. A věřím, že když dítě nemůže usnout, tak ho ty zvuky mohou děsit. A pokud se uklidní v mé posteli v ložnici, tak ať si tam spí klidně pořád.
Syn mé sestry /5 let/ mi říkal, že se sám ve svém pokojíčku bojí. Prý hlavně v noci. To mi řekl, když jsme řešili, proč se v noci počůral. Prý se bojí jít na záchod, i když si rozsvítí. Ptala jsem se ho, proč nezavolá maminku nebo tatínka, nebo za nimi nejde. Řekl mi, že nesmí. Má sestra má ložnici na druhé straně svého domu, který je samé tmavé zákoutí a chodbička.
Její syn spí už od malička v pokoji sám, ale vím, že se bojí doteď a ještě si na to nezvykl. To taky není správné. Jak mi řekla - hlavně, že mám v ložnici klid a nikdo mi tam neleze /to myslela děti/.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.