| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Co dělat, když se dítě v noci budí

Ivo, Markéto, holky proboha?! Proč ty chlapy omlouváte? Vy snad nepracujete? Já tedy nevím, každému co jeho jest a jestli máte potřebu chodit kolem chlapů po špičkách, tak choďte! Ten můj TAKY chodí do práce a taky nás živí a nejen to, přijde z práce otočí se v předsíni na patě a mizí ve chlívě krmit osazenstvo naší farmy (o to jsme se střídali když ještě nebyla Bára a teď to zatím nejde, dokud nebude chodit a nebude nám "chodit pomáhat").... navíc se teď už nějakej pátek staráme o manželovu nemocnou babičku, takže FAKT padáme na hubu. Oba. Nicméně se v péči o Báru v noci střídáme (taky ho nezneužívám, ale když už nemůžu tak už nemůžu).
Navíc a to považuju za jeho jeden z největších kladů chápe naprosto přesně, že ON je sice živitel a chodí do práce, ale ON má šanci cca 8 hodin v noci spát a prostě "vypnout"... kdežto já jako máma jsem v zápřahu bez přehánění 24 hodin denně.... Já nevím proč by měl mít nějaká privilegia.... Je to rodič zrovna jako já!

Všechno tohle co tu sumíruju prostě jen upřesňuje mojí myšlenku toho, že nenechám své dítě NIKDY vyřvat, nešoupnu ho do vlastního pokoje (no ono tady ani není kam) dokud nebude tak velké aby SAMO OD SEBE prospalo samo celou noc.... žádný hokuspokusy s "učením spánku" nehodlám zkoušet.... Tož tak

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.