| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Co dělat, když se dítě v noci budí

Ahoj maminy, s článkem také nesouhlásím, je to opravdu tvrdé, ale jak tu někdo psal, je to vlastně drsně podaná forma toho, co stejně mnoho rodičů již někdy vyzkoušelo.
Moje skoro jedenáctiměsíční dcera se nyní trochu zlepšila, také se budí pouze 6-8krát za noc a já to považuji za nádheru. Plně chápu ty, kteří to udělali už ze zoufalství, prostě to poslední, co je napadlo. Nemá to nic společného s pohodlností nebo touhou se vychrnět do růžova. Nemá to ani nic společného s tím, jak dobří rodiče jsme. Také mi docela vadí, když si někdo myslí, že dobře spící dítko je zásluha rodičů. Určitě na to má vliv jistý řád, rituály, pohodový rodiče i zázemí a já nevím co, ale rozhodně to nezáleží jenom na tom. To by moje malá musela spát jako budulínek.
If, píšeš, že také znáš tu šílenou velkou únavu a přesto se chováš s nadhledem na situaci. Sorry, nevíš o čem je řeč. To, co si napsala o svý holčičce, já považuji za pohodičku (vzhledem k tomu, jaké úžasné noci máme za sebou). Máš jiný, samozřejmně ušlechtilejší názor, ale proto nemusíš urážet.
Jak už jsem psala, nelíbí se mi postup, co je v článku popsaný, ale mám plné pochopení pro rodiče podobných nespavců, jako mám já. Všem přeju co nejklidnější noci. Jitka




Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.