| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Co dělat, když se dítě v noci budí

If, já nemám pocit, že by holky svoje muže omlouvaly, jenom napsaly, jak to u nich chodí. Vy sama píšete, že váš muž obvykle může spát svých osm hodin, že ho nezneužíváte - takže obvykle taky nespíte vy a Bája, a váš muž ano, že? Můj muž tedy vstával, dokud se synek budil v noci(což trvalo 6 týdnů)o víkendu, přes týden by mě to ani ve snu nenapadlo, protože každý den jezdí autem, někdy celkem dlouhé štreky. Někde níže píšete, že váš muž taky, můj názor je, že katastrofálně nevyspalý řidič za volantem je srovnatelně nebezpečný s řidičem ožralým (koneckonců sama víte, jak se cítíte, když si za noc osmkrát vstanete). Poměřovat zapojení se tatínka do péče o děťátko jeho nočním vstáváním mi fakt přijde jako hloupost, je spousta jiných možností, jak mamince pomoci.
Mě osobně přijde nejdůležitější (ale nežiju na vesnici, žiju v městském pohodlném bytě, který je natolik zaplněn různými elektrickými spotřebiči na ulehčení života, že nějaká péče o domácnost je fakt na pár hodin měsíčně - určitě bych pískala jinou bydlet třeba u nás na chalupě)že můj muž naprosto akceptuje fakt, že chodím do práce (vracela jsem se brzo,a nemusela jsem - vím zcela jistě, že tohle spousta tatínků neskousne), tu minimální péči o domácnost si se mnou klidně podělí, ale hlavně, že je fantastickým tatínkem, který si se synkem dokáže hrát a učit ho nové a nové věci hodiny a hodiny.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.