| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Co dělat, když se dítě v noci budí

Ahoj Álo, chtěla jsem tě poprosit, zda by jsi mi nemohla poradit. Mám 4,5 měsíční holčičku, která docela dobře spí, nemůžu si vůbec stěžovat. Jediný problém máme s uspáváním. Naše mrně po uspávacím rituálu usne, ale za půl hoďky je vzhůru a dožaduje se aktivní pozornosti až do 24hod. Po přečtení článku souhlasím, že si za to můžu sama, ale nikdy není natolik pozdě, aby se to nedalo změnit. Dítě jsme dali do pokojíčků, protože jsem vypozorovala, že chodí spát, když můj muž zhasne počítač, myslím, že jí to ruší a vedle spí v pohodě. Nechci použít metodu vyřvaní, i když úplně stejný postup se používá při nepravidelném uspávání, ani ji nechci strčit do postele, pracně jsem to odnaučila když ji bylo 3 týdny. Vím, že ji nic nechybí, jen protestuje, že nechce ležet v postýlce, dudlík odmítá, usíná u mého prsu, ale to mě nepřipadá jako dobré řešení při uspávání.Dík

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.