| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Co dělat, když se dítě v noci budí

Velmi zajimavy clanek, bohuzel me nemileb prekvapilo jeho nahle ukonceni. Klub K2 je pro me trosku z ruky, takze se vic asi nedozvim.
Mozna zkusenost: Mame dve deti a kazde je uplne jine ohledne spani. Matous (2 roky) mel se spanim vzdy problemy, casto me budil a neumel usinat sam. V roce veku jsem se rozhodla v noci odstavit, aby lip spal (vstaval i 5x za noc) a behem tydne spal velmi dobre. Odstav jsem provedla pomoci flasky s vodou. Vzdycky kdyz se probudil, dostal napit vody - to ho rychle omrzelo a prestal se budit.
Horsi to bylo s usinanim. Nakonec jsem ho nejprve naucila, ze si musi lehnout a byt v klidu, jinak maminka odchazi, pozdeji kdyz se zklidnil, odesla jsem a kdyz zacal plakat, vratila jsem se, ulozila ho znovu a zase odesla - vetsinou doted staci maximalne 2x se vratit.
Problem ovsem znamenaji vsechny navstevy delsi nez jeden den, to nas rozhodi natolik, ze s usinanim je stale problem.
Druhe dite je holcicka Gabca, ma 3 mesice a uz ted bez nejake vychovy ke spanku spi celou noc, obcas me vzbudi jeji funeni, kdyz ztrati dudlik, ale kojim az rano, vetsinou ne pred 5.hodinou.
Je pravda, ze obe deti spi s nami v loznici a kdyz se Matysek v noci vzbudi, chce chytit za ruku a spi dal. A to pri postylce hned vedle nasi neni problem.
Jinak jsem ja a hlavne muj muz ten nestaslivec, ktery detsky plac velmi tezko nese, takze vsechny nase zakroky ohledne lepsiho spani jsme provedly az pri neunosnosti predchozi verze :-)). Nejhorsi asi bylo vystipat Matyska z nasi postele. To jsme opravdu nekolik noci poslouchali rev a vriskot. Ale pochopil a ted uz v nasi posteli spi jen odpoledne, coz nikomu nevadi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.