| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Přirozený porod 1: Příprava na cestu

Nevím, co přesně znamená nezdravá fixace ani kde to roste. Ale vím, co to není,tedy Pavle, tvoje hláška"elegantně a rádoby odborně znějící fráze pro lidi, kteří potřebují někoho shodit ale nenabízejí přitom jinou alternativu než všudypřítomný konzum... ", to je síla.
Možná autorce fixace(potřebovala bych fixovat zápěstí)nesedělo to tatínkovo uchopení porodu, kdy odvážně píše, jak pěkně rodil. Já to tak mám a vždycky je mi podezřelé, když teoreticky rodí chlapi, nejvíc Vlasta Marek:), ale to je zas zcela na Kláskových, jak to mají zařízený.
Já bych nepoužila výraz nezdravá fixace, ale snažila bych se co nejkratším způsobem sdělit, že nejdůležitější je, aby si ženská byla jistá, že je porod možnej a zcela v silách normální ženský , to je totiž to, co každou poprvé trochu překvapí, když vezme v potaz průměr hlavičky a..
A nejsem si jistá, jestli paušální odmítání velkých porodnic a zdravotníků nedělá medvědí službu přirozeným porodům. Ženská jistá si svou reprodukční schopností porodí i ve velké porodnici v pohodě a dokonce se srovná s tím, že některá PA může být mimo mísu(ne lidsky, slušnost pokládám za samozřejmost, ale třeba některým názorem).
Takže milé prvorodičky, i když máte do Vrchlabí 550 km a váš manžel rozumí všemu možnýmu,ale porodní děje nesype z rukávu, nezoufejte, i váš porod bude hezký a mistr Pavel promine, odvážila bych se tvrdit, že i nekonzumní.
Nedalo mi to a přispěla jsem, neb při dávných diskusích o alternativních porodech jsem potkala fajn alternativní rodičky, které mám ráda:)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.