| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Přirozený porod 1: Příprava na cestu

Libiku, jeste par vysvetleni, proc mi tvuj posledni prispevek se zdal problematicky. Ne zeby ve velke porodnici by se nedalo pohodove porodit. Moje teta treba porodila na zachode, aniz by predem vedela pro jak velkou udalost na ten zachod jde. Ale kvuli tehle radostne udalosti prece nebudeme tvrdit, ze zeny nejlepe rodi na zachode. Tvuj prispevek proste postrada jakoukoliv znamku racionalniho pozadavku, co od porodnickeho systemu chces. Jak te znam, uz nekolika krat jsi vyzyvala "podme zmenit porodnice". Ale nedocetla jsem si jak a na co to chces zmenit, a jakym zpusobem tvuj navrhovany pristup povede ke zmene. Jestli by te nikdo zeptal, ceho chces, rekla bys: "Aby zeny verily ve sve reprodukcni schopnosti." No a? Takove hesla v nekterych porodnicich uz visi na stenech. Ale nic moc se nemeni v jistote, ze v porodnici narazim na smenu personalu (ne zeby tam vubec takovy nebyl), ktery moje prirozene schopnosti povzbudi a podpori. Nebo chces nechat zformulovani racionalnich pozadavku pro manzele:-))?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.