| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Přirozený porod 1: Příprava na cestu

Anonymni mamino, jsi neuveritelne bezcitna k citlivym jedincum. Ja sama se za citlivku nepovazuji a o sve se umim nahlas prihlasit, ale neco tak kruteho jako ze se citlivejsi rodicka ma nad hrube chovani personalu nemocnice povznest bych se neodvazila vubec vyslovit.
Jednou jeden moudry lekar rekl, ze porod se podoba milovani. Je stejne intimni a citlivy a je treba ho i citlive brat. Predstav si, kdyby se milovani dvou lidi melo odehravat za stejnych podminek jako porod v "klasicke porodnici". Pouze za ucelem splozeni potomka. Muz a zena by prisli do plne osvetleneho, vydlazdickovaneho salu. Lekar by urcil polohu a rytmus aktu. Sestra by na vse dohlizela a pokud by se parecek nahodou nechal unest emocemi, nalezite by jim vycinila. To vse by sledovala particka mediku... kdo by byl trochu citlivejsi, zhroutil by se a dalsi deti by za takovych podminek nechtel. Podle tveho cernobileho mysleni by byl ale pekny backora, protoze takove ponizeni lze preci vstrebat. Mozna lze, ale trva to i roky.
Mozna je dobry polozit si otazku a fakt najit alespon jeden duvod proc byt k rodici zene bezcitny nebo dokonce hruby. Jestli je tim duvodem, to ze si pan doktor se sestrou zrovna chteli dat v klidu kaficko a prerusila jim ho, dneska uz po ctvrte, rodici hystericka zenska, tak se prevdepodobne oba minuli povolanim.
Jinak souhlasim, ze je zbytecne upinat se na porodni plan a na to ze chci za kazdou cenu rodit prirozene. Taky jsem tak chtela rodit. Podridila jsem tomu vse. Temer to vyslo az na to, ze jsem po 12ti hodinach porodu dostala plegomazin, po dalsich 12ti oxitocin. Dite mi hned po narozeni vzali, protoze se nenadychlo. Donesla mi ho po trech hodinach sestra, ktera byla ovesena vsim moznym zlatem, na kazdem prste obrovsky prsten, ohavne dlouhy umely drapy a zmalovana jako kdyz jde na maskarni a hlavne priserne neprijemna a arogantni. No hnus! Ale i tak jsem si z Vrchlabi odvezla krasny zazitek a hlavne zdrave, krasne dite.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.