| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem kojila aneb náš boj o mléko

Zdravím a nevím jestli je správné když napíši,že jsem štastna,že jsem narazila na tento článek.Toto samé se stalo mě a mému 4měsíčnímu broučkovi Štěpánkovi.Ovšem rozdíl,tam byl,že v porodnici se choval vzorově,nechal si to až na doma.Když se narodil vážil 3360g při odchodu z porodnice vážil 3300g,takže krásně ukázkové mimi,které se zabívalo pouze mlíčkem a spinkáním.Když jsme šli na kontrolu ve 14dnech a paní doktorka navážila tomuto drobečkovi 3100g pozdvižení bylo na světě.Kde je chyba???Pápá každé 2hodky,plínky jsou plné!!!!Padlo slovo DOKRMOVAT NUTRILON!!! Tak se zakoupil,ale nedal,přece kojím,tak budem kojit častěji.Další návštěva byla ještě horší,protože nejen že stál na váze,ale pani doktorka začala vyhrožovat nemocnicí.Tak se začal nutrilon podávat na noc.Když jsem se začala tedy ujištovat,že malý začíná přibívat a že určitě příští návštěva u pani doktorky bude na šampáno,tak malý se mijednoho večera začal pouštět prsa a pokašlávat,tak nás manžel odvezl na pohotovost,měla jsem strach,aby neměl nějakou rýmu.No a když nás na té pohotovosti viděli nahatého,tak jsem se ani nenadála a najednou tam stála pani doktorka z novorozenecké jipky a odváděla nás na pokoj.Říkala mi pak,že se malého děsně vylekala jak vypadá.Samá ruka noha dvě vypoulená kukadla a žebra.Tak nám udělali veškerá vyšetření od hlavy až k patě a byl úplně zdráv.Propustili nás domů za 4dny a řekli jestli do týdne něco nepřibere,tak na ty vyšetření půjde znova.Bylo mu 5týdnů a vážil 3200g. A tak jsme doma s tatkou nad ním stáli a prosili.A vyplatilo se.Za týden nabral 150g,pani doktorka v poradně se na nás začala usmívat a když to takhle půjde dál,tak že prý nemáme problém.A už jsme neměli přibírali jsme a přibírali.Dnes jsou nám 4měsíce a vážíme necelých 6kg.A stále kojíme a bez nutrilonu.Ty naše dětičky opravdu umí s naším životem pěkně zamávat.Zdravím

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.