| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Přirozený porod 1: Příprava na cestu

Ivule,

jednou, kdyz byl syn na PLANOVANE operaci triselne kyly, byly mu 2 roky a 4 mesice, dali ho na pokoj se tremi dalsimi detmi ve veku pet-sest let. Nedali mu postel s postranicemi (myslim jako temi vysokymi) a chteli mne poslat domu. Na oddeleni tato postel byla jedna, tu dostal chlapecek na prijmu pred nami, tez sel na planovanou operaci. Zustala jsem u neho a rekla, ze budu spat treba na zidlicce vedle neho, ale ze samotneho ho tam nenecham. Tehdy muj syn napr. spal kazdy den po obede. Mezi temi 3 detmi ovsem samozrejme spat nemohl, rusily ho, navic tem detem nekoordinovane neustale chodily navstevy. Prvni den tam stejne syn byl uplne na nic, dali zdrave dite do postele, na prochazku jsme nemohli. Sestry totiz nesehnali zadneho lekare, ktery by napsal nejakou propustku, aby se syn alespon probehl po arealu, kdyz uz nemohl spat. Vecer jsem si lehla k nemu, do te mini postylky, takze jsem na zidlicce nakonec nespala (to mi poradila jedna sestra, co mela nocni). Druhy den rano sel syn na zakrok, po nem se probudil, bolelo ho to, nemohl pit a zizen mel obrovskou, samozrejme nespal a uklidnovaci leky (prestoze bylo v papirech napsano, ze neklidne deti je dostanou) nebyly. Chodila jsem tedy s placicim dvouletym ditetem cele hodiny v naruci po chodbe (chodit nesmel). Pak uz jsem opravdu nemohla - z postele by dite vypadlo, na jidle jsem nebyla uz dva dny, o navteve WC jsem si nechala zdat:) atp., zavolala manzelovi a rekla jsem, ze jdeme domu a hotovo. Manzel prijel, rekl, ze odchazime, ze jestli nas chtej videt, ze privezeme dite dalsi den rano a ze podepisujeme revers....a tu se zacaly dit veci. Najednou byly i ty leky na spani, ktere pred tim syn dostal nemohl, najednou to a to a to..

V nemocnici jsme tehdy se synem zustali a domu neodjeli. Pustili nas pak normalne druhy den dopoledne. Doma jsem udelala pripraveny obed (syn mel nejakou dietu), dala syna spat. Po tech 2 hodinach, co bezne spal jsem se zacala divit, co jako je..syn byl z tech necelych 3 dnu v nemocnici tak vycerpan, ze spal 5 hodin v kuse. Tehdy prvne jsme chteli nejakou stiznost s manzelem podat, ale tim pobytem jsme byli tak vycerpani, ze jsme se k tomu nedokopali..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.