| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Přirozený porod 1: Příprava na cestu

Libiku,

ano, tez beru, pokud je to mozny nadstandart, ovsem rodila jsem 2x a vzdy byl obsazen...

Mozna mas stesti, ale ja musim pred planovanym odberem krve sve ci deti vzdy hlasit, zda nas nebudou potirat ajatinem. A jednou uz dite mezi tim natreli, nebot jsem to nerekla vcas.
V porodnici ho na mne chteli nalit dokonce 2x, jednou, nez mne pak umistili na riziko se synem, po druhe primo u porodu dcery. Znova podotykam, ze v te porodnici to opravdu nechapu, oni si tu tehotenske prukazky asi nectou:-)

Ja porodnici dovca opravdu rikat nemohu, mozna to bude tim nadstandartem, ale i sestry, ktere chodily kontrolovat kojeni, kdyz videly tu sekanou s cibuli, tak nas samy upozornovaly, at to nejime :-) a to ani o alergii neslo.

Nerikam, ze muj nazor na ambuporod je spravny, mozna bude zpusoben tou nezloutenkou u mych deti:-), Ty mas nazor jiny, ja si ponecham svuj.

Pokud vsak budou splneny ty skutecnosti, ktere jsem popsala vyse, tj. strava bude bez alergenu, dite mi bude (pri me teplote) davano na kojeni, tak, jak si rekne ono - ovsem nejradeji bych mela u sebe, ze, nebude mi ho nikdo koupat v nejakym penovym humusu, nez budou diteti cokoliv delat (napr. pupik ci ockovani), reknou mi to predem, tak pak klidne at jsou sprchy kilometr daleko, ja tam dojdu, dite se sice v pokoji v postylce asi urve hlady, ale to mi zas tak nevadi...za techto podminek zustanu v porodnici klidne i 14 dni :-)))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.