| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Přirozený porod 1: Příprava na cestu

Já jsem přes svoji nevzdělanost pochopitelně(naposked v porodnici na letáku) četla, že to má vliv, ale vzhledem ke svým zkušenostem ho pokládám za teoretický, píšu to pro ty, které doma kojí nekojí týdenní mimino a zuřivě přemýšlejí, jestli si náhodou neloklo v porodnici čajdu, že by to teda rovnou zabalily.

Jasně,že Miladě měli přinést mimino k nakojení. Ale nemyslím, že není interní směrnicí českých porodnic nenosit matce dítě na kojení, takže Miladin zážitek je bolestný nicméně je otázka ,jestli je argumentem proti pobytu v jakýchkoli porodnicích po porodu.
(I když Milada píše, že nikomu nic nenutí)Takže jsem si dovolila přispět k původní debatě o poporodní hospitalizaci.

Zanedbali dehydrataci, asi se to pozná podle stavu kůže,sliznic, atd,nicméně pokud by vám furt na to dítě šmatali, zas by to bylo špatně, né? To moje dítě se jevilo klidné a celý ten den bylo u prsu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.