| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Přirozený porod 1: Příprava na cestu

Bibi, nene, to bylo normalni monitorovani po prijeti do porodniho salu - mimco usnulo behem jizdy do porodnici, jak to obvykle byva. Ja jsem to rekla o pohybech jen proto, ze asi 5-10 min nebylo proc mackat to mackatko, takovy drasticky zasah jsem necekala. Do te doby jsem ztihla na kontrolach vyzpovidat vrchni sestru jen tolik, ze jsem vedela, kde je krivka stahu a kde srdicka a ze oni vzajemne si musi reagovat. O dalsich zalezitostech nevedela jsem nic, take nemusela jsem vedet, ze jo:-))?

Jo, sleduji politiku, Krysik je roztomila demagogicka postava. Hur je to, ze i ta pravicova alternativa je takova pochybna. Ale jsem snilek, jako Havel:-)) ten take rika divne veci o svych politickych pranich, ale pak se mu to splni... Horsi je to, ze mu v posledni dobe se splnuje ty horsi obavy. Ale mozna z casem objevi se nejake schopne liberalni nebo zelene strany, ktere by mohly vyjadrovat i tu feministickou perspektivu. Formovani verejneho mineni ma smysl, jakymi koliv prostredky. No a co se tyka porodnictvi, tak stejne je fajn, ze lide, kteri na to maji, mohou si sehnat nejakou soukromou PA, doktora nebo dulu. Jedna dula mi tvrdila, ze jestli muzes si pronajmout porodni sal, tak muzes mit i ten svuj tym. A mozna je smysl o tom mluvit, ze to jde, a ze to muze usetrit spoustu zbytecneho strachu a konfliktu v situaci, kde ten strach a konflikty skodi...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.