| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Porod císařským řezem na přání? Ale jděte!

Jindra byl podobné miminko. Cvičení necvičení zatvrzele zůstával zadečkem dolů. Proč by zrovna on měl být jako všichni ostatní. Nicméně musím přiznat, že já jsem dávala a nakonec i dala přednost přirozenému porodu. I když do poslední chvíle to nebylo jasné. Spíš naopak já trvala na přirozeném porodu a doktor neustále "vyhrožoval" císařem. Měla jsem z císaře strach, protože ze svého okolí znám jen komplikované cisaře. Většinou rána hnisala, špatně se to hojilo a tak. Nakonec bylo po mém a i když jsem přenášela, tak všechno bylo v pohodě a prcek se narodil přirozenou cestou. Žádné komlikace nenastaly, při porodu ani později. Prckovi je 21 měsíců a je v pohodě. To je ovšem jen můj případ a proto neříkám tak ani tak. Podle mě je to hlavně na ženský, aby se rozhodla co je z jejího pohledu to menší zlo. A myslím si, že přístup lékaře typu co si to představujete, není to nejlepší. Ženská má právo se sama rozhodnout.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.