| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Přirozený porod 1: Příprava na cestu

Bibi, ja nemyslela jsem to jako protekci, spise jako jistotu, ze se svym porodnim tymem budes se rozumet, a nebudou to hlupaci. Ja vlastne "protekci" mela jsem, ujistovali mi znami, ze to je dulezite a mohlo by stacit, a vida jak jsem dopadla:-((.
Asi jsi jeste nemrkla na dennik koule, tak pokracuji se svymi otazky tady. Chodi se jeste nikde na velkou vizitu do porodniho boxu, nebo uz se pochopilo, co ve zkutku je obsahem slov "soukromi", "intymita" a "zbytecne stresujici praktiky"? Plati v alespon v jedne brnenske porodnici provadet vaginalni vysetrovani pouze jednou a toutez osobou (pro to malo, co staci vedet, to by melo stacit, ze jo?) Prirucka WHO o tom pise, ze s vyjimkou rodickou schvaleneho vyucovani, k tomu v zadnem pripade by nemelo dojit, aby vysetrovalo vice nez jedna osoba (lekar, primar (v doprovodu sirokeho obecenstva), PA, a to s odstupem 20 min. No jo, chapu, jde o kontrolu postupu, a proc by pak primar se vymenoval informaci s PA?). Jake jsou postoje vuci kriku. Slysela jsem, ze v Obilnaku se toleruje. Je to prece budova se silnymi zdi. Ale je to postoj ojedinelych PA, anebo prusvit lidskosti ve vsech hlavech porodnickeho tymu? Mne rekly, ze kdyz kricim, odpiram miminkovi kyslik, ze miminko mi se narodi pridusene (nebylo to v situaci tlaceni, ale pokud jsem cekala dokud zabere oxytocin a budu mit pravidelne kontrakce). Co se mnou dlouhodobe tyto blaboly udelaly, asi nemusim vysvetlovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.