| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Přirozený porod 1: Příprava na cestu

Achich ouvej,mluvím tu za sebe,u nás v soukromém zařízení je elementární slušnost a zájem o přání klienta jedním z přikázání,stejně postupuji ve službách ve státním sektoru,z ostatních to holt nevykopu,neberu si úkol,že spasím všechny,zatím jsem narazila vesměs na slušné lidi a jen na pár ,kterým bych nesvěřila ani vycpanou opici.Ale to ,znovu říkám, nespasím a ani nehodlám za ně přejímat zodpovědnost a kát se tu,to ani náhodou.

O pohodlí mé rodiny mi nemluv,to už prosím tě ne,je pohodlím,že se matka snaží dostavit pro dítě před uzavřením školky??Pokud si totiž dítě nevyzvednu,je "odtaženo" do krizového cetnra,pokud je to tak víckrát,přichází na řadu sociálka.Měla jsme děti právě kvůli tomu,že ne vždy se dá odejít z práce ,kdy padla(od rozběhnutého porodu v II d.p. opravdu neodcházím),v internátní školce,kde by je nikdo nikam nevyhazoval,bohužel změnou školského zákona by tam musely být na internátní pobyt většinu času,na což jsem samozřejmě nepřistoupila.

Chceš dát přání ženy na roveň rozhodnutí lékaře a necháš ji nést spoluodpovědnost za život její i jejího dítěte,pokud ano,potom se můžeme bavit o tom,že ji určitá vyšetření obtěžují,já jí vysvětlím jejich význam,pokud odmítne,už to bude ona,kdo nese zodpovědnost.

Nevím v jakém oboru pracuješ,jestli na Tvých rozhodnutích závisí lidský život,myslím že to není jen otázka lékařů a sester,ale i řidičů,pilotů,dispečerů,stačí blbina a je tragédie na světě,kdo to někdy nenesl na bedrech ,asi nepochopí:o((
Nicméně doufám,že budeš mít do budoucna z našeho zdravotnictví občas i pozitivní zážitek,já teď např. byla moc spokojená s péčí na infekčním oddělení v dětské,mám krásné vzpomínky na sestřičky na rizikovém,kde jsme strávila 3 měsíce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.