| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Přirozený porod 1: Příprava na cestu

Cizinko,tvoje příspěvky již najely na trochu agresivní tón a osočování,nic,skončíme,asi se nedobereme žádného výsledku.Odenta samozřejmě znám,znám i práce dr. Grofa o bazálních perinatálních matricích,kupodivu znám i doporučení WHO,nevím,možná si myslíš,že si tu dopisuješ s buldozerem:o)))

Rozhodně je to zajimavé čtení,ale to mi nebrání u toho myslet a nepřejímat věci ad absurdum,snažila jsme se ti popsat tuto práci z naší perspektivy,co si můžeme dovolit a co již ne,víš,necháme si každá svoje,já dál budu ničit psychiku rodiček,ale především operovat a léčit onko pacientky,možná se vrhnu i na UZ ,moc mě to baví:o)))ty tu varuj holky před českým zdravotnictvím a přitroublými doktory.Ne,nic ve zlém,opravdu,prostě lidské nedorozumění,nevím,k čemu jsi mě vlastně chtěla přivést.

Za jedno ti dík,budu se více ptát svých kolegů(většinou zkušenějších),co si o dané problematice myslí,budu se snažit najít pro sebe koncensus.Budu pídit po jejich zkušenostech,moc ráda bych si (pokud mě uvolní zaměstnavatel)vyřídila stáž ve Vrchlabí.Jsme vlastně na začátku své lékařské "kariery",nebráním se ničemu.Možná jsi mě chtěla přivést právě k tomu,to se ti povedlo,nicméně v současnosti budu dodržovat příkazy vydané primářem odděleni,Odent neOdent.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.