| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Podruhé těhotná - Porod

Holky mozna Vas to bude zajimat, neco zajimaveho jsem nasla...
Dlouhou dobu jsem trpěla pocitem nedokonalosti, protože moje prsa nepatřila zrovna mezi ideální. Po porodu mého syna, když se mi prsa vlivem kojení zvětšila, ale poté opět spadla na svou původní velikost, to bylo úplně k zešílení. Můj manžel sice tvrdil, že se mu stejně líbí ty menší, ale já pozorovala, že by mu více vyhovovala ta velikost kojících. Při jednom jeho návratu z pracovní cesty mi přivezl z Anglie zajímavý prostředek. Jmenoval se Natural Push-Up a jeho asi šedesáti dekové balení bylo určeno na tříměsíční užívání s dobou působení asi následujících dvanáct měsíců, ve kterých by se prsa měla sama zvětšit a zpevnit. I když jsem mu moc nedůvěřovala (a polykání pěti jednogramových tablet spolu s pomalu dvěma litry vody ráno a večer mi ze začátku nečinilo nijak zvláštní potěšení), překonala jsem to a dnes mu při každém pohledu do zrcadla děkuji, protože se moje prsa, a to sice až pět měsíců po ukončení pojídání pilulek, začala pěkně zvětšovat a zpevňovat, a podržte se, už taková zůstala.
Chtěla jsem ještě jedno balení, ale protože cesta do Anglie již nebyla v dohlednu, poohlédli jsme se po tomto prostředku u nás a s překvapením jsme zjistili, že se u nás prodává pomalu za poloviční cenu včetně českých ověření a povolení. Hned jsem si objednala jedno balení, a i když jsem firmě, která po mně chtěla nejprve zálohu na polovinu ceny dodávky (asi 3 tisíce), moc nedůvěřovala, za měsíc jsem diskrétně zabalený preparát obdržela a už jej mám skoro snědený.
Dámy, všem, které máte podobný problém jako jsem měla já, toto řešení vřele doporučuji, je to mnohem pohodlnější, bezpečnější a hlavně levnější než plastika. Vždyň, co může být lepší, než se hrdě promenádovat s vypnutým hrudníkem a na otázku "Silikon?", odpovídat se zdviženou hlavou, "NE, M O J E !!"

Bližší informace naleznete na www.naturalpushup.cz, telefon na mne, abyste si mohly ověřit, že si nevymýšlím, je 0605458926. Zdraví vás Zdena (28) Morava

PS: Tyto řádky nepíši jako reklamu této společnosti, ale protože vím, že podobný problém má u nás mnoho žen, chci se s nimi o moji zkušenost podělit a pomoci jim vyřešit tento problém.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.