| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem dorostla do velikosti XXL

Ahoj Bellano,
taky se musím připojit k díkům za tak krásné články! Výchozí váhu při prvním dítěti jsem měla 61 při výšce 156cm (moje nejnižší váha co pamatuji byla 59 v tanečních, takže žádný vychrtlík jsem nikdy nebyla). Kojení nešlo,tzn.ani jsem neměla šanci jím zhubnout. A z nevyspání a podobných klasických průvodních jevů při miminku jsem se utěšovala aspoň jídlem. A došla jsem až na 75/76kg...pak jsem po roce shodila na 63...teď mám děti dvě, váhu 77 a začínám znova (po kolikáté už ;o) ) S oblečením jsem na tom podobně jak jsi psala, ale musím do léta vydržet. Nedváno jsem slavnostně a hrdě oznamovala manželovi, že jsem se zaregistrovala na internetu do jednoho programu typu Hubneme společně a že to tedy už myslím fakt vážně a dokážu to...Můj milovaný manžel na to odpověděl asi toto: "Hmm,no jenže důležitý je výsledek". A neopomene se mě každý den zeptat:"Tak co,o kolik jsi zhubla?" A vesele si při tom nechává každé ráno dělat k snídani kakao a něco sladkého, že prý aby mu vydržela energie na celý den. A večer když si nedá tatranku apod., tak aspoň oříšky, brambůrky atd. atp. Na otázku proč to musí jíst přede mnou, odpovídá: "Vždyť Ti to nenutím,Ty to nemusíš jíst"...Ale co,stejně dokážu shodit a jeho poznámky budu dělat že neslyším.
PS: s tou knížkou (jak jsem četla v některé z minulých reakcí na Tvůj článek) to fakt není vůbec špatný nápad!! Až nějakou dáš dohromady, určitě si ji koupím!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.