| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem dorostla do velikosti XXL

Já chápu příspěvek od "bezdětné" jako prima povzbuzení pro ty, kdo mají prostě postavu od přírody plnější a dostat jí do štíhlé normy znamená akorát honičku, nervy, snížené sebevědomí atd. Někdy je prostě dobré zdravě rezignovat, a jestliže člověk dokáže pro sebe z "nevýhody" udělat přednost, tak to je asi nejlepší. Samozřejmě to neznamená ignorovat nadváhu jako takovou a s ní související zdr. problémy. V tom s tebou vřele souhlasím. Ale měla jsem dojem že tohle "bezdětná" nepodceňuje, chodí přeci cvičit, aby záda nebolela. Jen NEBOJUJE s kily.

A jen pro dokreslení, já osobně mám postavu od přírody štíhlou a tyhle problémy osobně vůbec neřeším. Chtěla jsem jen říct, že příspěvek "bezdětné" se mi líbil zdravím přístupem ke svému tělu. Nepodceňuju své zdraví, ale za snížením kil se nehoním.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.