| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kterak skromná vesnická dívka ke štěstí přišla

Ahoj, přečetla jsem si celou diskusi k článku, který mě mimochodem skoro dojal až k slzám, když jsem si vzpomněla na svoje těhotenství, o porodech se raději nezmiňuji, ale abych se vrátila zpět. Mám sestru, které bude letos 34 let, je bezdětná, po přečtení článku "Je mi 33 a jsem bezdětná" jsem v některých pasážích nevěřícně kroutila hlavou a chtěla pisatelku nějakým způsobem "osočit", pak jsem si přečetla tento článek a jak už jsem řekla i celou diskusi a pochopila jsem, jak může být těžké pro někoho neustále otázky a dotazy, kdy konečně budou mít dítě, že nikdo nikdy nebude do světa vytrubovat, že jim to nejde, ale "schová" se za přijatelnou "výmluvu", že musí šetřit na to, či ono, že kupují dům apod. Toto jsou teď "výmluvy" mé sestry, která je velice úspěšná v kariéře a při tom může být důvod někde jinde,nebo doopravdy chce být bezdětná, taky chápu, že ji asi není dvakrát příjemné, že já už mám děti dvě, nebo se bojí porodu (ani jeden můj porod nebyl růžový, ale o tom se tady nechci zmiňovat). Jsem mladší než ona (letos mi bude 27) a početí byli velice rychlé.Takže ještě jednou, díky, že jste mi otevřely (i) oči.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.