| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dřív, než se stačí narodit

Dobrý den. Cítím potřebu se vyjádřit k tomu, zda má žena rozhodovat o tom, zda půjde na potrat nebo si nechá dítě. Jsem za tuto svobodu rozhodování moc ráda. Dnes jsem zjistila, že jsem těhotná. A jen kvůli a díky penězům si dítě ponechat nemůžu. Nemám vlastní bydlení, bydlíme s přítelem v pronájmu a jediné, co máme jsou úvěry. A jsem ráda, že mohu rozhodnout o tom, do jakých podmínek své dítě přivedu. Vim, že vše se naplánovat nedá, ale nechci si teď dítě nechat a po porodu být nešťastná proto, že pro něj nemám pleny a nemám se na koho obrátit pro pomoc. A že nejde o vraždu víme všichni, co máme trochu rozumu pohromadě. Jsem ve 2. týdnu a v tuto chvíli nemůže být o dítěti ani řeč. Jsou to "pouze" buňky vyvinuté méně než komár. Jsem ráda, že se mohu takto svobodně rozhodnout, ale na druhou stránku mě moc mrzí, že rodina je základ státu a já kvůli nízké mateřské nemůžu dítě mít. Opravdu absurdita. No, přeji všem hlavně ta plánovaná rodičovství a co nejméně takovýchto rozhodování.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.