| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem rodila před 17 lety…

Milá Zdeňko,
já tedy nevím, ale zobecňovat takto personál velké porodnice mi přijde přinejmenším jako sprosťárna. Promiň, rodila jsem v téže porodnici o měsíc později jako prvorodička. Syn se narodil také trošičku dřív, byla jsme zhruba ve stejném tt jako Ty. Já mám ale na tuto porodnici naopak úplně jiné vzpomínky. Sestřičky, ale především PA byly naprosto úžasné. Nevzpomínám si, že by mě nutili mít nohy nahoře, i když upřímně řečeno, o tom to přece není, možná jsem je nahoře měla, to si navzpomínám, myslím, že ta m jsou takové ty třmeny, ale jde spíš o to, že jsem prostě respektovala, že se snaží pro mě a moje dítě udělat to nejlepší. PA byly milé, povzbuzovaly mne a bylo to jen o důvěře. Možná, že druhorodičky jsou holt zkušené a ví všehcno nejlíp, že:o)) ono dát najevo, že jsem ta nejchytřejší matka na světě a že se oebjdu bezpodmínečně bez těch či oněch praktik, možná taky není to pravé ořechové, je to zkrátka o vzájemné úctě. Mimochodem i mě můj porodník naléhal na břicho, ale to protože zkoušel možné i nemožné, abych nemusela rodit císařem a všichni se opravdu moc snažili. Děkuji personálu porodnice U Apolináře za krásný porod. A jen tak na závěr, samozřejmě, že všude se najdou lidé, kteří jsou holt protivní a samolibí, to se týká i protivných mamin-fúrií, ale nelze takto zobecňovat. Myslím, že srovnácvat dnešní porody s těmi před 15 a více lety, kdy se násobila nejen neochota, ale i omezené možnosti a špatný přístup, nelze snad už nikde, dnes už je to jenom o lidech.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.