| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem rodila před 17 lety…

Také jsem rodila u Apolináře, v dubnu 2005. Chodila jsem na kurzy, takže jsem věděla dopředu, že preferují (a doporučují) nastřižení hráze a že se rodí na polohovacím lůžku apod.
Ale všichni byli příjemní a ochotní, možná tím, že jsem rodila v noci a nebyl tam takový šrumec. Musela jsem celou dobu ležet, dali mi vnitřní sondu, protože se jim nezdálo srdíčko malého (nakonec vše bylo v pořádku), a protože Kubík byl veliký a měl (a má) pořádně velkou hlavu (při narození 37cm), měli pro mě připravený sál na císařský řez. Nejhorší moment z celého porodu pro mě byl, když mi po tom všem hekání doktor oznámil, abych se připravila, že se malému nechce, že to na toho císaře vypadá. Ale PA mi hodně pomohla, zatlačila na břicho, já jsem zatlačila a bylo to.
Rozepisuji se, protože to byl úžasný pocit. S malým byl celou dobu manžel, viděl, jak ho myjí a zabalují, pak mi ho teprve přinesli.
Nepříjemný pro mě byl moment po porodu:
Kubík nebrečel, ale řval celou dobu, co jsem ho měla v náručí a nepřisál se. Dětská doktorka mi ještě "dodala", když prohlásila, že ty moje bradavky teda nejsou nic moc...
Celé shrnutí mých zkušenností od Apolináře: Měla jsem jistotu, že jsem v dobrých rukách, porod proběhl bez komplikací, nikdo se nepříjemně netvářil, ale mohlo by to být lepší. Přesto u plánovaného druhého dítěte si pravděpodobně znovu vyberu Apolináře, Vrchlabí je moc daleko...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.