| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem rodila před 17 lety…

Rodila jsem loni v létě na Bulovce a jediné, co jí můžu vytknout, je poněkud zastaralé vybavení (ve srovnání např. s Podolím) a že už nefunguje CAP. I když porod neproběhl úplně podle mých představ (na poslední půl hodinu mě přesvědčili vylézt na porodní stůl, kde se mi přes kapačkou podaný oxytocin porod zastavil - přestala jsem mít kontrakce - a museli mě proto nastřihnout a tlačit na břicho), byla jsem nadšená z chování personálu jak na porodním oddělení, tak na oddělení šestinedělí. Cítila jsem se tam velmi příjemně, nikdo, včetně uklízeček, se na mě ani křivě nepodíval. Po porodu mi navíc dva lékaři na Bulovce(s odlišnými přístupy k porodu) byli ochotni věnovat svůj čas a rozebírat se mnou průběh porodu. Na jednu stranu ve Vrchlabí by se mi asi porod býval nezastavil, na druhou stranu lékařka byla moc šikovná, že zastavený porod zvládla jen s nástřihem a tlačením na břicho, bez použití kleští. Malého mi na břicho nedali, ale zřejmě jen z toho důvodu, že měl trochu problémy s dýcháním. Pokud budu znovu rodit (doufám, že ano), budu opět váhat jen mezi Vrchlabím a Bulovkou. Co jsem slyšela, u Apolináře automaticky nasazují kapačku s infuzí a připevňují monitor na břicho. Někomu to možná vyhovuje - má třeba větší pocit jistoty. Já bych tedy s pásy na břiše rodit nechtěla (všude jinde monitor jen chvílemi přikládají) a infuzi bych příště taky radši úplně vynechala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.