| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem rodila před 17 lety…

Ahojky.

Poprvé jsem rodila v 19 letech v roce 86. Ultrazvuk byl, ale nikdy jsem na monitor neviděla. Porod rychlý, všichni ohleduplní, dcera byla nedonošená, mléko jsem odstříkávala, sama na pokoji, bez návštěv, pohlazení. Domů jsme šly po 3 týdnech, mléko jsem měla, ale nekojila jsem.

Druhý porod po 3 letech v roce 89, hrůza už při samém příjmu. Doktor arogantní, naštěstí příjemná porod. asis. Plodovou vodu mi napíchl a to byla snad větší bolest než samotný porod. 3 hodiny jsem musela ležet, nesměla jsem vůbec vstát a trpět kontrakce vleže na zádech. Kdo zažil, ví o čem píšu. Naštěstí mě rodila jiná doktorka, žebra mě bolela od tlaku asis. ještě týden, šití jsem cítila každé bodnutí. Syn měl hlavičku šišatou od toho tlaku ještě měsíc. Měla jsem ho na pokoji, sestry u dětí neochotné mi pomoci, když nám nešlo kojení, řekly máte blbá prsa a ať prý odstříkávám. Tak jsem ani to druhé nekojila a měla mléko.
A jiné a jiné nepříjemnosti.....

Takže mám na tyto porody za "totáče" velmi špatné vzpomínky. Hodně proteklo slz a nikdo mě nemohl ani obejmout, návštěvy a cokoliv bylo zakázané.

Naštěstí jsem před dvěma lety zažila tak úžasnou věc, jakou byl porod mého druhého syna. Celé těhotenství, ultrazvuky, nádherný, rychlý, přirozený porod bez nástřihu. Všichni ochotní a příjemní. Vše jsem měla nastudované, ležela jsem v knížkách i když to bylo třetí dítko, ale moc mi to pomohlo. No a co je důležité? Díky trpělivým sestřičkám jsem se naučila kojit a kojila!!! Takže to nebylo blbými prsy.

Všechny tři porody jsem zažila ve stejné( a přesto úplně jiné) nemocnici.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.