| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem rodila před 17 lety…

No co si budem povídat!Rodila jsem 11.19990 a zažitek na celý život.Už při příjmu se sestra při vypisování nekonečného tiskopisu a já se po 3 minutách kroutila na židli divila,copak maminko,Vám tvrdne bříško?Pak jsem si vzala svoji cestovní tašku,i s věcma pro nastávající miminko a odešla na sál.Byla jsem tam sama,řekli,že jdou na kafe a kdyby něco,jsou vedle..Když už jsem myslela,že to nevydržím,rozhodla jsem se,že v meziintervalech pro ně zajdu.Vždycky než jsem dala nohy na zem.přišlo to znova a já byla beznmocná,řvát na někoho-ne,na to jsem hrdinka.Po nějaké doběse přišli podívat a ta hodnější usoudila,že už bychom to mohli zkusit.Ta starší to ovšem hned zavrhla a řekla,je to prvorodička at´se potrapí.A zase odešli a zase ta bezmocnost.Když už konečně došlo na porod,taky sestra tlačila na břicho i když mi to připadalo drastické.Dcera měla 4.05 a 54 cm,zadný drobeček,při moji výšce160.A pak to šití?Ne to ještě není konec.Přišla už důchodkyně,z které šel strach a sestry s ní měli respekt.Pří šití se omylem trefila do nějaké cévky a krev ji stříkala na její silné popelníky.Sestra hned přiletěla a utirala ji tu krev s brýlí.Pokračovala..Dodnes nasleky se šití.Po poslední tečce mě nechali ležet na sále.Začla jsem se klepat zimou a vyčerpánim.Nohy mi skakali sami a já nechápala,co se děje.Proč?To je z vyčerpání,odpověděla klidně sestra.Pak nasledovalo cévkovánía po nějaké době klid na lůžku.Klid?Byla jsem na pokoji sama,nikdo nepřišel se podívat,celou noc,bylo mizerně.Druha dcera porod 92,taky 4.10kg.O všem za asistence doktora a příjemného chování .Rodila jsem v Opavě.Ten doktor se stal pak primářem.myslím,že Herrman a tím mu moc děkuji

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.