| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Bezpečný porod - bez zdravotníků a bez duly

Gratuluji k miminku, gratuluji k nádhernému porodu. Také jsem jeden porod absolvovala doma a bohužel to tak nádherně jako vy nedokážu popsat, ale byl to opravdu nezapomenutelný a krásný zážitek, který mne poznamenal na celý život. Ráda bych to ještě jednou zažila, snad se nám to s manželem podaří.

Připravte se na hromadu negativních reakcí na Váš článek, ale moc vám děkuji, že jste se odvážila ho zveřejnit, udělala jste něco pro ty, které touží po něčem podobném. Mě, když jsem se před 4-mi lety rozhodla pro domácí porod, články tohoto typu velmi pomohly. Připadala jsem si totiž úplně vyřazená ze společnosti, jako mimozemšťan, čarodějnice a blázen, který neví co chce. Po přečtení několika článků na Rodině jsem si uvědomila, že nejsem sama, komu se v hlavě zrodil ten bláznivý nápad -porodit doma.



P.S:Když jsem manželovi před chviličkou přečetla Váš článek, tak mi sdělil: "Proč mi nezavolala? Já bych přijel!!!!" Můj manžel by vás při porodu určitě nerušil, při mém domácím porodu totiž klidně spinkal......navíc mě nevyšetřoval, neradil, nevnucoval se, nestříhal a nešil.....

Pro všechny negativní příspěvky:
- pokud zmiňujete zprávu ze Seznamu, týkající se "utopeného" miminka, tak nepřehlédněte slovo "UTAJOVANÉM TĚHOTENSTVÍ"!!!!!!!!
- když poukazujete na to, že maminka se připravovala "pouze" 9 měsíců, nedomníváte se náhodou, že se svým vlastním tělem žije poněkud déle než 9 měsíců? SMIŘTE SE S TÍM, ŽE PROSTĚ EXISTUJÍ ŽENY, KTERÉ SVÉMU TĚLU DOKÁŽÍ A UMÍ NASLOUCHAT.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.