| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Podruhé těhotná I.

Zdravím MATY,
také nevím, jak to zvládnu a to můj syn je o dost starší než tvé dítě. Jsem nyní v 25. týdnu těhotenství, které bylo více než neplánované, musím říci, že jsme druhé dítě vůbec nechtěli, ale když se to prostě povedlo(musím podotknout, že mimo všechna daná pravidla, která jsou daná dobou, kdy se obvykle otěhotní), tak jsme si řekli, že tedy jo, půjdem do toho. (dále musím říci, že jsem zjistila, že jsem těhotná dost pozdě, na samém konci 3.měsíce a moje malá zkušenost: samozřejmě jsem zkusila těhotenský test, když už se mi zdálo, že menstruace dlouho nepřichází a ten NEVYŠEL! Takže jsem návštěvu gynekologa ještě odložila, neboť mé cykly jsou dost dlouhé. No nic, stalo se a já se už postupně zžívám s faktem, že budu mít druhé dítě. Ale ať si říká, kdo chce, co chce, také vážně nevím, jak to zvládnu. Více ti neporadím, protože tuto novou zkušenost ještě nemám, ale chtěla jsem ti napsat, že jsem v malinko podobné situaci jako ty. Odepisuju dosti pozdě, ale doufám, že si moji odpověď někdy přečteš. Jinak se drž ať ti vše dobře dopadne, možná ti někdy v budoucnu napíšu, jaké jsou mé nové zkušenosti.(pokud na to ovšem budu mít čas :-)) Mám totiž manžela většinu času v zaměstnání a to i několik měsíců, takže jsem na dítě, vlastně děti, vážně sama a všechno si vychutnávám až do dna!
Květa

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.