| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Porod bez dohledu zdravotníků a případné komplikace

Pavlo, ja si nemyslim, ze je to uplne bezpecny. Psala jsem o tom. A puvodne nechtela jsem do teto diskusi zasahovat - jako vzdy u podobnych clanku. Jen vcera precitala jsem nektere prispeky, a dostala jsem zlobivou naladu:-)).
Ja opravdu nechci agitovat za porody za takovych podminek. Jen mi napada - Dagmar byla domluvena s PA, jak spousta jinych domorodek, pozdeji dodala, ze jeji znama mirila k ni, a behem 2. doby porodni sama nebyla. Takze neni to uplne bezhlavy pripad. Nezname zatim versi rodicky ze severnich Cech - a tak nevim jestli to bylo neco pripraveneho a s jakym ucelem.
Vetsi problem nez to, ze hrozilo, ze Dagmar bude sama (ale nebyla), je zatim to, ze asisitentky u domacich porodu neberou za nej zodpovednost - a tim klesa jejich spolehlivost. Solidni praxi a solidni stazi maji jedine medialne zname prazske PA. Ale to je to, co se nezmeni, pokud nebude poptavka po sluzbach domacich PA. Pokud to vsechno nebude vaznou vyzvou pro soucasne pomery. Ja skutecne nevim kdo dela vice pro zmenu, a jak jinak tu zmenu by dosahly. Jo, jestli nekdo organizoval by stavku, prijela bych na nej:-))). Ale my mame spolecnou viru v dulezitost financnich zajmu a konkurenci, a trvale zmeny prinesou jedine to, ze osobni PA a osobni doktor se stanou beznym kseftem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.