| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jsme popletená rodina


Ahoj Zuzko, vůbec se netrap. Hodně ti rozumím, ale asi jsem se tím nikdy až tak netrápila. U nás je taky ten trpělivější a hodnější tatínek. (I když teď byl s námi měsíc a půl doma a všimla jsem si, že začíná být trpělivý méně :-). Naše Verunka měla období, že chtěla jen mě, pak chtěla jen tatínka, teď to docela střídá. Dcerka mě potřebovala kvůli kojení, ale jinak pláč při odchodu tatínka do práce známe taky. Takže to u vás není naopak. Jak vidíš, spousta maminek ti to tady potvrdila. Jste normální rodina! Buď ráda, že je tatínek tak fajn, protože občas vidím rodiny, kde tatínek zájem nemá a postarat se neumí, a to je potom teprve nářez. Co se týče společenského života. Patřím mezi matky, co nerady dávají dítko na hlídání a když už dám, protože fakt potřebuju něco udělat nebo si odpočinout, pořád sleduju hodiny, kdy už se dcerka vrátí. V kině a na večeři jsme ještě nebyli. Verunce budou dva roky. :-)
Drž se!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.