| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Porod bez dohledu zdravotníků a případné komplikace

V průběhu porodu jsem kontaktovala více lidí. Nepřišlo mi zábavné se o tom rozepisovat. Bezprostředně po porodu (přesněji na začátku 3. doby p.) se u mě objevily celkem 4 ženy:
1)Kamarádka, která věděla, že žádná z předpokládaných pomocnic není v dosahu.
2)Kamarádka, která vystudovala na porodní asistentku (avšak dále se věnovala jinému oboru, proto jsem psala:dříve studovala...)Tato nepřišla náhodou, ale ze stejného důvodu, jako předchozí. Termín z "nebeské režie" byl skutečně míněn jako "v pravý čas".
3)Kamarádka, která přijela ze Zlína.
4)Alžběta, která přišla během 1. doby porodní.(Taktéž věděla, že rodím, sama se nabídla, že přijede.)
Přiznávám, že jsem se při svém vyprávění nechala unést radostí ze skutečnosti, že jsem to zvládla sama, a neuvedla podrobně údaje o všech kontaktovaných osobách.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.