| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mít, či nemít (druhé dítě) … to je, oč tu běží

Ahoj, zazivam zcela totez, ikdyz o vyznamu sourozence jsem jako "majitelka" skvele sestry vic nez presvedcena. Je to vlastne skoro jedina motivace. Ale predstava, ze to budu muset absolvovat ZNOVU, od mesicu priserne nevolnosti (celych 7 z 9...), pres strach z predcasneho porodu, neforemne bricho, moje potize v sestinedeli, nespici mimi, permanentni problemy s kojenim az k nekonecnemu nevyspani a unave (po obdobi klidu kojim zase i v noci po 3 hodinach) atd atd. Fakt nevim, a stve mne, ze se temer vsichni tvari, ze mit dve deti je normalni a sotva jsem porodila, uz se ptali po druhem a pote, co jsem si postezovala na cenu kocarku mi rekli "to nevadi, vzdyt si ho nechas na druhe".... Dneska zvladam jeste trochu pracovat a udrzet si kontakt s "ostatnim svetem", ale s dvema prcky si to fakt uz nedokazu predstavit. Co se tyce odstupu, pokud se nakonec rozhoupu, tak bych chtela, aby to byly tak 4 roky, mit dve uplna mrnata mi prijde prilis odvazne a vic uz zase kvuli memu veku nechci. Ale priznavam, ze do kocarku ci autosedacek s uplnymi "houskami" nahlizim zvedave a s nadsenim. Ale presne s tim nadsenim, ktere maji ti, co chodi jen tak na chvili "okukovat" nase bajecne mimi - je to krasne, ale na chvili to staci :-)
Tak nevim co ja, mozna si poridime jen pejska, ale myslim, ze Bellana do toho urcite pujde.
Krasny den vsem a diky za prima clanek, aspon vidim, ze v tom nejsem sama.
Lenka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.