| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mít, či nemít (druhé dítě) … to je, oč tu běží

Nádherný článek moc hezky napsaný a vůbec nechápu ty, které se do Vás navážejí. Taky přemýšlím. Anežka se nám povedla v mých 33 letech, předtím jsem dvakrát potratila a ani toto těhotenství nebylo bez problémů a hned v prvních týdnech to vypadalo, že dopadne jako ty předchozí :(. Ale vydrželo a dokonce jsem přenášela. Ale k nervům v začátku těhotenství se přidaly ještě problémy těsně po porodu, kdy jsem byla dvě hodiny v narkoze a ztratila 1,5 l krve a je asi zázrak, že jsem přežila a ještě teď nejsem úplně v pořádku. Ale nechtěla bych, aby byla Anežka jedináček. Mám o tři roky mladšího bratra a v dětství a zvlášť v pubertě coby obyvatelé jednoho pokoje jsme neměli vztahy úplně ideální, ale jsem moc ráda, že ho mám, nevidíme se sice často, ale vím, že když něco potřebuju (nebo on), pomůžeme si. A taky vím, že táta nám říká, že rodiče nebudeme mít věčně a pak budeme mít jeden druhého... Ale nevím, jestli se po těch zážitcích těhotenských a hlavně poporodních do dalšího miminka pustíme. Ale bude mi to asi líto...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.