| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mít, či nemít (druhé dítě) … to je, oč tu běží

Moc jsem se divila, ze jsem tu u te drsne casti neobjevila prispevky ve zneni "nedeste holky, ktere se otehotnet teprve chystaji"....
Bellaniny clanky ctu pokazde s nadsenim a moc se na ne tesim. Jeji ironicke poznamky a nadsazka k ni absolutne patri a pokazde me dovede rozesmat. Musim priznat, ze kdyz jsem cetla tento clanek, presne jsem vedela, jak budou vypadat nektere reakce. Byl to tak trosku "tenky led", ale ocenuji, ze i presto, ze vi, co asi bude v nekterych reakcich, tak se neboji a klidne si pise o vsem, co ji napadne. JEN TAK DAL!!! :o)
Vim, ze tehotenstvi nekdy opravdu neni prochazka ruzovym sadem (me mamce bylo u obou tehotenstvi spatne az do konce 6-teho mesice), kolem sebe mam kamaradky, ktere prochazely velmi nelehkymi situacemi, ale nikdy by me to neodradilo od toho mit deti.
Takze Bellano, drzim palecky, aby bylo druhe ditko tim hodnejsim a prosim, neprestavej psat!!! DIKY

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.