| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mít, či nemít (druhé dítě) … to je, oč tu běží

Nečetla jsem sice všechny příspěvky, takže možná budu někoho opakovat, ale ten článek je fakt krásnej. Bellana rozhodně nemyslí jen na sebe - umí se na situaci dívat s nadhledem.
Já osobně mám 15-ti měsíčního klučinu - začíná z něj být pěkný čertík - a za 7 měsíců by nám do rodinky mělo přibýt další miminko. Oba byli plánovaní, takže žádná "nehoda" a i když mám někdy pochybnosti jak to zvládnu (včetně toho těhotenství, porodu a šestinedělí), tak jsem přesvědčená, že náš kluk sourozence potřebuje jako sůl. Venku si rád hraje s dětmi, nevypadá, že by někomu záviděl hračky atd. Z vlastní zkušenosti vím, že je dobré mít sourozence. Mám o 13 měsíců staršího bratra (já se narodila, když brácha ještě neuměl chodit, takže maminka dostala asi pěkně zabrat), a i když jsme se poměrně často "rvali", tak jsme si ještě častěji spolu hráli. A dnes si dobře rozumíme a kdykoliv to jeden z nás potřebuje, tak ten druhý je ochoten pomoci (bez zbytečných otázek). Je to fajn mít sourozence s malým věkovým rozdílem. Mám i druhého bratra, ale ten je o 10 let mladší. Když byl malý, tak jsme si rozumněli, pak bylo období mých 15-25 let, kdy jsme si naprosto neměli co říci (každý z nás měl své "jiné" starosti), a nyní už spolu zase dokážeme komunikovat = věkový rozdíl jako by se ztratil. Ale abych to ukončila, prostě Bellano, doporučuji raději menší věkový rozdíl. Ahojte

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.