| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mít, či nemít (druhé dítě) … to je, oč tu běží

Naši kluci jsou od sebe 2 roky a 4 měsíce. Bylo to vždycky moc dobře, nikdy jsme nelitovali, že není odstup větší. Od asi 2 let mladšího mám víc času i pro sebe, kluci si totiž spolu hrají. Martínek zvládl brášku bezvadně, nikdy nežárlil. On je taková chůva, že nahlíží do všech kočárků, strašně by chtěl dalšího sourozence, kde může, tulí se k mrňatům. Tomášek to vidí u něho, nebo je stejný. Tomáščk by asi tak brzo nezvládl mladšího sourozence, ale to hlavně ze zdravotních důvodů. Proto nechceme třetí naše, ale asi PP. Kluci by chtěli hned. Já taky, přiznejme si, hormonům je ukradená finanční situace. Ale rozum a manžel chtějí počkat. Doufám, že se i pak budou kluci na sourozence těšit.
Myslím, že to brzo vyřeší za nás někdo jiný. Mám rozeslaných několik žádostí o práci. Když bude práce, počkáme, srovnáme rozpočet. Když práci neseženu, budeme shánět dítě a ono se to nějak zvládne
Veronika

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.