| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mít, či nemít (druhé dítě) … to je, oč tu běží

Celkem souhlasim s Dasou. Az na tu sebestrednost. Maminky v Cesku maji vsugerovano, ze musi byt s malym miminkem nejmene 3 roky doma, jinak jsou spatne a okoli je pomluvi.
Ja mam deti dve.
S prvni dcerou jsem byla doma 2 mesice a potom jsem se vratila do prace. Dcerka chodila do jeslicek.
S chlapcem jsem byla doma taky 2 mesice. Potom jsem si najala chuvu, ktera se stara o obe deti. Je pravda, ze jsem za ni zaplatila prakticky vsechno, co jsem vydelala, ale stalo to za to. Vsechny ty "neprijemnosti" s miminky, na ktere si maminky tak casto stezuji (a dokonce i Bellana), mela na starosti chuva. Ja jsem se vracela domu s neuveritelnou radosti, nikdy jsem na ne nemusela zvysit hlas, byla jsem porad v neuveritelne pohode. Zadna depka jak jsem na vsechno sama, jak se obcas neudrzim a zajecim, jak jsem neprijemna na manzela, protoze si nemam kde vylit blbou naladu. Nezarlila jsem na nej, kdyz se vratil vecer z prace domu a netvrdila "ja se cely den dru a Ty pak prijdes domu a nevidis zadny problem jen si hrajes s detmi a oni Te maji radsi"
Nikdy jsem si nevsimla, ze by deti meli sve otce mene radeji jenom proto, ze ho vidaji mene. Spis se matka zacne po case divit, proc ma dite radeji tatinka nez ji - ktera se tak stara. Dite to neoceni. Bude stastnejsi s usmevavou blbnouci maminkou nez strhanou a ustvanou, ktera mu pozdeji rekne - ja jsem se kvuli Tobe obetovala.
Obe me deti jsou naprosto v pohode, dobre se uci, nemaji problem dat najevo cit ale nemaji ani problem jet na prazdniny na tabor. (dite me zname vyvolalo v 11! letech hysterickou scenu, ze bude bez maminky - a pritom si ji vubec nevazi - chova se k ni jako ke sluzce, protoze je na to tak zvykle. Ona je prece na svete od toho, aby se o NEJ starala)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.