| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mít, či nemít (druhé dítě) … to je, oč tu běží

Proc si proboha vsichni myslite, ze jsem o neco prisla? Videla jsem prvni krucky, byla jsem to ja, na koho poprve neumele zazvatlali. Mam vzpominky i na to, jak je prebaluji a delam ty mene "prijemne" veci:-).
Me deti se budili kolem seste - obe, nastesti. Ja jsem do prace odjizdela na 9.00 a do te doby byli semnou. Ja jsem je nakrmila, oblekla, prebalila... Chuva prijizdela v 8.30. Deti ji meli moc rady a verte tomu, ze na ne nikdy nekricela. Do 12 si hrali s Ninou a potom sli spat. Spali asi do 14.30. Pote je chuva oblekla a jeli spolecne za mnou do prace, kde mi je odevzdala kolem 15.30.
Takze spocteno - deti byli beze me rano 3hodinky a odpoledne 1. Chuve jsem navic davala nejaky ten peniz za zehleni, kdyz deti spali. Vzdycky si davala prkno tak, aby na ne videla. Takze me odpadla dalsi starost.
Ja jsem potom jela z prace s detmi na hriste a potom nakoupit. Vecer uz byl jenom nas.
Ackoli s manzelem obe deti mooooooc milujeme a vetsina rozhovoru se tykala jen jich, dokazali jsme se bavit i o necem jinem, protoze jsem mela i jine zazitky nez ty kolem deti. Sobotu a nedeli jsme byli s detmi sami.
Srovnavam toto vsechno se svou svagrovou. Bajecna zenska. Ale pote, co se ji narodila dcerka a ona s ni zustala sama doma bylo to pro vsechny hodne tezky. Samozrejme krome ni, ona byla presvedcena, ze dela dobre. Dopadlo to tak, ze bratr se citil neskutecne odstrceny, kdyz prisel domu nemohli se bavit o nicem jinem nez o diteti. Prvniho pul roku ani jeho nezajimalo nic jineho, ale pozdeji ji prece jenom chtel rict, co bylo v praci, co se kde stalo. Vzhledem k tomu, ze ona na jeho spolupracovniky uz zapomela a sama zadne zazitky nemela (krome ditete), zacal se vykecavat pres ISQ. Kdyz se ji zacal snazit neco rict byl vyslechnut s tim vyrazem, ktery znaci tak rychle mluv. Ma svou zenu opravdu moc rad a neverny ji nebyl (vedela bych to, vzdycky mi vsechno vykecal). Ale opravdu mu chybeli ty chvile, kdy jeho zena blbla a smala se a kecala k nezastaveni naproste nesmysly (jak tomu rikal), tak jako to delala pred mimi. Nekolikrat sedel u nas doma se mnou, jako kdyz jsme byli deti, a on plakal. Opravdu plakal. Stepanka nic nezpozorovala, vubec si nevsimla, ze kolem jde svet dal. Dnes uz je zpatky v praci. Dalo ji velky problem najit dobrou, i se svym vzdelanim. Prece jenom dlouho byla mimo a navic vetsina zamestnavatelu, kdyz slysela, ze byla dlouho doma s ditetem ji nechtela, protoze se bala, ze s nimi zustane i pri kazde nemoci. Pitomci. A jeste jednou pitomci, nesnasim takove lidi. Me, kdyz jsem se uchazela o nove misto a rekla jsem, ze mam 2 deti chteli rovnou odskrtnout, ale kdyz slyseli, ze jsem nebyla na materske, okamzite obratili a prijali radeji me nez chlapa. To, ze jsem pri kazde nemoci svych deti byla s nimi jim naprosto nevadi. Nejak si to nedovedou dat do souvislosti:-)
Kdyz nekde reknu, ze jsem mela chuvu, kazdy si hned predstavi, ze s nami bydlela, a ja ze dela detem tak akorat pusu na papa a vecer na haji.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.