| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mít, či nemít (druhé dítě) … to je, oč tu běží

Gábino, obávám se, že to je věc volby, když chceš, aby tvoje domácí práce trvaly 8 hodin denně. Myslím, že valná většina holek se jen usměje, zvlášť těch, které pracujou a nikoho na výpomoc nemají, protože mají tu zkušenost, že se prostě domácí musí zorganizovat tak, aby takhle dlouho netrvala.
Já jsem tyhle věci dělala, když dítě spalo, nebo pokud bylo vzhůru, tak tak, že na mě vidělo nebo jsem si s ním povídala, v batolecím věku mi pomáhalo. Ale přesto trvám na tom, že 8 hodin ani omylem.

A další věc - u hodně malého dítěte nejde o to, naplňovat mu programem každou minutu bdělého stavu. Tam jde o to, být s ním a být mu k dispozici.
Když to neděláš ty, dělá to někdo jiný, ale prostě to není jedno, není to totéž. U hodně malého dítěte prostě neplatí, že když si intenzivně pohraješ 2 hodiny, je to stejné jako být s ním celý den. To platí u větších dětí, které už získaly pojem času a dokážou čekat, vybavovat si vzpomínky, těšit se a tak. U mimin je prostě důležitej ten reálnej probíhající čas.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.