| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mít, či nemít (druhé dítě) … to je, oč tu běží

Naprosto souhlasím. Někde jsem i četla (asi Doc. Matějček), že první tři roky života jsou ve vývoji člověka nejdůležitější a že do 3 let věku jsou kolektivní zařízení pro děti zcela nevhodná (naopak školka je dobrá, od 3 let už děti společnost potřebují). Než se mi narodil syn, taky jsem si myslela, že s ním tak do 2 let nic nebude, ale ono se s ním komunikovat dá a je vidět, že mu to, že se mu s manželem i babičkou věnujeme, velmi prospívá. Navíc je úžasné s ním znovuobjevovat svět a vidět jeho radost, když něčemu přijde na kloub. Tak se mu snažím dát maximum, pracovala jsem 8 let a budu v tom pokračovat po mateřské a rodičovské dovolené nejspíš celý zbytek života (důchodu se při neustálém zvyšování důchodového věku nejspíš nedožiju:-).
Články Bellany se mi moc líbí, je to trochu podobné stylu Haliny Pawlovské, ne každému to sedí, někdo má jiný smysl pro humor, někdo zřejmě také žádný, že... (viz jisté reakce). I já se řadím mezi ty, kdo by rádi koupili její knížku, až vyjde. Mám asi o měsíc mladšího syna než autorka a její články hltám.
Mně sice nebylo v těhotenství vůbec nic, jen jsem první 2 měsíce byla strašně ospalá, přibrala jsem 10 kg, 5 kg jsem ztratila hned po porodu a zbytek (možná i víc) asi za 6 měsíců, a to bez jakéhokoliv cvičení - syn se totiž chce pořád nosit (teď konečně začíná lézt, tak se to snad změní) a nevydrží být sám déle než cca 3 minuty (sám = dále než cca 1-2 metry ode mne), takže mám problémy cokoliv stíhat, o vaření a jídle ani nemluvíc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.