| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mít, či nemít (druhé dítě) … to je, oč tu běží

Ahoj Jani.
Neda mi to, abych Ti neodpovedela. Hned na zacatku chci napsat, ze me nemusis litovat. Ja jsem s detmi prozila a prozivam vic, nez vetsina jinych, ale to je tema na uplne jiny clanek.
Nikdy jsem taky nepolozila otazku "mas radeji maminku nebo tatinka" ve smyslu, jak jsi ji pochopila Ty. Ja dokonce tuto otazku bytostne nenavidim. Muj nadpis se tyka toho, ze dite ma rado oba rodice stejne. To je dulezite - stejne. A nezalezi mu na tom, kolik casu s nim kdo stravi. Nebo si opravdu myslis, ze by mela nektera Tva dcerka radeji Tebe, nez sveho tatu, ktereho vidi ohodne min? Nemyslim.
Proc mam deti? Protoze mam vyborny, plnohodnotny vztah a moc jsem si je prala. A rozhodne od deti neutikam, travim s nimi veskery volny cas a myslim, ze daleko lepe, nez kdyby me meli porad za zadkem. Ale to mi asi neuveris a ja nemam sanci Te presvedcit.
Proc si myslis, ze ja s nimi neprozivam dobre i zle? Ze si vyberu jen to dobre a ty "horsi" okamziky prenecham nekomu jinemu? Myslis, ze deti zlobi jen tech 4-5 hod, kdy me nevidi a potom jsou z nich neuveritelni andilci:-))?

System trilete materske je velice mlady, po cela stoleti se praktikovaly chuvy nebo neco jako jesle. I dnes ve vetsine zemi to tak funguje. A vis, co je nejzajimavejsi? Ze tento system se udrzuje hlavne v zemich, kde je opravdu vysoka ochrana prav deti. Coz se, nezlob se na me, o Cesku rict neda. Porad se zde deti berou jako nejaka "vec" bez nazoru a bez prav.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.