| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mít, či nemít (druhé dítě) … to je, oč tu běží

Andreo, tím jsem myslela, že dítě potřebuje maminku a tatínka - vždy tedy alespoň jednoho z nich, rozhodně víc než nějakou chůvu či dokonce jesle. Vím, že dřív to také tak bylo, že musely být v jeslích (já si je užila míň, táta byl v té době na vysoké, můj mladší brácha už v nich byl na "plný úvazek" a je z něho výborný kluk. Ale vím, jak mi máma říkala, jak tam byl smutný), někdo tu psal i o chůvách a kojných (to ještě v dřívějších dobách). Tak to byl opravdu ale ten styl - jen si pohrát trochu a ostatní ať za mě někdo udělá. Ale dřív byly i jiné věci a kdybychom si pořád říkali, jak to bylo dřív a řídili se podle toho, to by asi také nebylo to pravé ořechové. Když zde čtu Tvoje odpovědi na názory druhých, přestávám si o Tobě myslet to, co jsem si myslela na začátku této diskuze. Ale to, že mi přijde hrozné a vůbec to nechápu, že někdo dítě odloží ve dvou měsících do jeslí či chůvě, tak to mi nikdo nevymluví.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.