| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mít, či nemít (druhé dítě) … to je, oč tu běží

Mám pocit, že slovo od slova z Vašeho článku jsem diktovala sama. Stejný pohled, názory, obavy. Stále dokola jsem si probírala argumenty pro a proti. Doposud je mám napsané a vložené v Deníku pro budoucí maminky č. 2. Měla jsem a mám holčičku - Elišku. S tím rozdílem, že Elí spala, jedla a usmívala se. O to víc jsem slýchávala z okolí, že mi to to druhé vrátí. Nevrátilo. Je to stejný andílek. Mým největším trápením bylo, jaké to bude mít důsledky pro Elinku.Co když si bude myslet, že jí nemám ráda? Co když na ní nebudu mít čas? Jednoho krásného dne jsem si řekla, že když jsem ještě neměla ani jí, tak jsem si nedovedla představit, jaké je to mít détě a jak jsem to hezky zvládla :-) A šla jsem do toho. Teď mám k Elišce ještě Adélku a je nám nádherně. Elí jsou 4, Ádě 7 měsíců. Elí je moje pravá ruka a společně nám to krásně ladí. A náš taťka? Na čas jsme ho odsunuly do vedlejšího pokoje a my se rozvalujeme na manželské loži. Jen co povyrostou, budou spolu v pokojíčku a vedle mě opět ulehne můj muž. Ale to už je jiná kapitola. A když tak večer sedím na posteli, pozoruji ty dvě užasný holky, tak jsem na sebe strašně pyšná a vím, že nic už nemůžu v životě zvládnou líp.
Přeji hodně krásných chvil a hodně krásných dětiček. A nepřemýšlejte. Dokud to nezažijete, tak na to stejně nepřijdete. Petra

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.