| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mít, či nemít (druhé dítě) … to je, oč tu běží

děkuji bellaně za super článek. Opravdu mě pobavil. Nějak sice nechápu některé příspěvky typu Dáša. a Dítě šup ve 3m do jeslí. Můj drahoušek nebyl ještě víc jak 2 hod na hlídání a skoro ve 3 letech ani beze mě nespal. A rozhodně mi nepříjde jako závisláček. čekali jsem na něj 2 roky a proto si to hodlám pěkně užít. Nemám vůbec potřebu ho odkládat a kvůli mamonu už vůbec ne.Děkuji že můžu tyto 3 roky žít a jen brát od státu jak psala Dáša a užívat si věci které se nebudou už nikdy opakovat.Poprvé lezl,postavil se, první slovo, poprvé na kole. A byla jsem to já kdo ho to naučil a byl u toho. To že by si to měla užívat nějaká chůva nebo někde v jeslích mě příjde zvrácené.Tak se taky dostávám k mysšlence bratříčka či sestřičky. Můj osobní názor je že mít děti brzy po sobě je nezodpovědné pokud tedy není maminka supermanka. Jsem ze třech dětí a vím o čem mluvím. Myslím že jsou věci, které by si maminka měla pěkně vychutnat a ne to dělat jak na běžícím pásu.Také mě dostávají články typu ,, rychle děti za sebou ať ten opruz mám najednou" Musím takovým maminkám vzkázat ať si raději další miminko nepořizují. Moje těhotenství nebylo taky nijak růžové.3 potraty, 7měsíců nevolnosti,omotaná pupeční šňůra kolem těla a 35kg navíc. Po porodu kdy musel manžel do práce a já byla na všechno sama, celé dny jsem myslela že to nemůžu přežít. Ale každá minuta byla pro mě to nejkrásnější. A u druhého i kdyby se to mělo vše znova opakovat tak bych si to chtěla užít a chci na to mít čas.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.